“ hac umre turizm | Eda Turizm” için 10 yorum

  1. Isparta merkezden ben Okyanus Gürel. Selam Arkadaşlar Hac vazifemizi yerine getirdiğimiz süre içerisinde bir sorun yaşamadık. Sizlerin vesilesi ile kutsal topraklara gitmek nasip oldu. Rabbim günahlarımızı af eylesin inşallah. En kısa zamanda tekrarı için dua edelim. 26-03-2020 07:26:18

  2. Merhaba Eda Turizm Hac vazifemizi yerine getirdiğimiz süre içerisinde bir sorun yaşamadık. Sağladığınız kolaylıklar için teşekkür ederiz Allah kabul etsin. Kutsal mekanlara yeniden gitmeyi Rabbim nasip etsin inşallah.

  3. Hayırlı Günler Hac vazifemizi yerine getirdiğimiz süre içerisinde bir sorun yaşamadık. Fiyat olarak gayet uygun. Hizmet kusursuzdu. Teşekkür ederim.

  4. Sivas merkezden ben Doğuşcan Biriz. S.A Gösterdiğiniz yüksek ilgi ve alaka için sizlere teşekkür ederiz. Hac vazifesi esnasında sorun yaşamadık. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Bol kazançlar 02-04-2020 15:10:42

  5. Hayırlı İşler Eda Turizm firması ile umre ziyareti sırasında çok memnun kaldık. Yolculuk esnasında hiç bir sorun ile karşılaşmadık Allah kabul etsin. Teşekkürler

  6. S.A Firmanız ile yaptığımız Umre ziyaretinden son derece memnun kaldık. Kafile rehber hocamız bizler ile çok ilgilendi. Tekrar görüşmek üzere inşallah. Allah bereketli kazançlar versin.

  7. Hayırlı Günler Firma yetkilisi rehber hocamız gayet nazik anlayışlı ve ilgiliydi. Fiyat olarak gayet uygun. Teşekkür ederiz. Rabbim işlerinizi çoğaltsın.

  8. Selam Firma yetkilisi rehber hocamız gayet nazik anlayışlı ve ilgiliydi. Hac vazifesi esnasında sorun yaşamadık. Memnun kaldık, Kutsal mekanlara yeniden gitmeyi Rabbim nasip etsin inşallah.

  9. Esselamun Aleykum Ankara^dan Umre Turuna katıldım hiç tanımıyordum Eda Turizm ekibine çok teşekkür ederim. Fiyat olarak gayet uygun. Memnun kaldık, Umre turları takvimini takip ediyorum.

  10. Eskişehir merkezden ben Elzem Evrenos. Herkese Selam Eda Turizm ile yaptığım ikinci umre ziyaretiöden son derece memnunum. Umre Hac hakkında her soruya cevap verebilecek tecrübede bir firma Teşekkür ederiz. Teşekkürler 03-04-2020 08:55:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir